Taşdelen Oto Ekspertiz

Taşdelen Oto Ekspertiz

Slider

Bir araç için en önemli özellik mükemmel bir çalışma performansı gösteriyor olmasıdır. Bir araç için araç temizliği ve görünümü her zaman için araç potansiyelinden daha geri plandadır. Adeta araç donanımı aracın kendisi dış yüzü ise etiketidir. Uzman personelimiz ve en donanımlı cihazlarımız ile aracınızın kalite kontrolü denetimimiz altındadır. Bir aracın motoru, şanzımanı ve elektrik sistemi en önemli araç fonksiyonlarını oluşturur. Teknik bir inceleme olmaksızın aracın gerçek ölçümleri ortaya konamaz. Örneğin bir parçası boyalı olan bir aracın bu boyası dıştan çok büyük bir olasılıkla anlaşılamaz.

Ancak uzman bir ekip ve profesyonel araçlarla mümkün olabilir. Bir araç satın almak istediğinizde satın alma işlemi öncesi bakmanız gereken en önemli nokta araç özelliklerinin gerçekliğidir. Oto ekspertiz hizmetleri ile bir gerçeklik testini sizler için yapıyoruz. Aracın tüm özelliklerini herhangi bir ayrıntıyı atlamadan tek tek inceleyip normal ölçütlerle karşılaştırıyoruz. Yaptığımız tüm bu işlemler taşdelen oto ekspertiz farkıyla ortaya konuluyor.

Oto ekspertiz ve Motor tork/güç testi

Oto ekspertiz işlemleri ile aracınızın birçok özelliği test edilir. Bunlardan en önemlileri ise motor gücü, tork sistemi, araç şanzımanları ve araç tekerlek çalışma sistemleridir. Ancak bu testlerden el freni testleri ise farklı bir önem taşır. El freni testi sayesinde oto ekspertiz hizmetleri güvenli bir biçimde ilerler. El freni testleri ile maksimum sağ ve sol fren ölçümleri, frenleme şiddetine göre fren yüzdeleri hesaplama işlemleri, frenleme sistemine tekerleklerin katkı yüzdesi, sağ ve sol tekerleklerin oransal farklılıkları, araç toplam ağırlığına göre frenleme yeterlik kontrolleri tek tek incelenir. El freni kontrolleri araç diğer sistemleri hakkında da genel bir fikir sunması açısından önem taşır. Böylelikle oto ekspertiz işlemlerini güvenle sunmaktayız.