Sarıgazi Oto Ekspertiz

Sarıgazi Oto Ekspertiz

Sarıgazi ilçesinde hizmet sunan firmamız uzman çalışan kadrosu ile birlikte sektör içerisinde uzun yıllar çalışma sonucu elde ettiği bilgiyi ve deneyimi müşterileri ile buluşturmaktadır. Öte yandan verdiğimiz hizmetlerdeki önceliğimiz her daim müşterilerimizin memnuniyetidir. Sarıgazi Oto Ekspertiz ailesi olarak temel prensibimiz bakımını üstlendiğimiz araçlarınızın bakım işlemini yaparken aynı zamanda sizlere bilgilendirme yapmaktır. Bu bağlamda aracınızı bize gönül rahatlığı ile teslim ederek aracınız hakkında gerekli testleri yaptıktan sonra, oto ekspertiz raporunu sizler için titizlik ile hazırlamaktayız.

 

 

Sarıgazi Oto Ekspertiz Hizmetleri

Şirketimizde araç bakım ve onarımı, araç yağ değişim hizmetleri ya da araç boyama hizmetleri gibi hizmetler bulunmamak ile birlikte şirketimizin müşterilerimize sunduğu tek hizmet ikinci el araç ekspertiz hizmetidir. Araç ekspertiz hizmetlerimizde otomobiliniz eksper işlemlerinden geçerken yaklaşık olarak 500 kadar kontrol merkezi noktasından geçer. Buradan elde ettiğimiz bilgileri ayrıntılı bir şekilde eksper raporlarına işlemekteyiz. Daha sonrasında ise sizlerin anlayacağı dilden raporlar hazırlayarak elde ettiğimiz verileri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Neden Sarıgazi Oto Ekspertiz?

Şirketimizin temel kurulma ilkeleri ve prensiplerinin altında yatan en temel hedefimiz, karşılıklı güven ilişkisi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak tamamen çözüm odaklı ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Öte yandan araç ekspertiz işlemlerinizi aracınıza herhangi bir zarar vermeden ve özveri ile gerçekleştirmemiz bizi tercih sebeplerinizden olacaktır.

Eğer siz de Sarıgazi ilçesinde hizmet veren işletmemizin sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak istiyor ya da sunmuş bulunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı arzu ediyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan firmamız ile iletişim kurmak olmalıdır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Sarıgazi ilçesindeki firmamızı ziyaret ederek ekspertiz olarak almak istediğiniz bilgileri bize ileterek gönül rahatlığıyla otomobilinizi bize emanet edebilirsiniz.