OTO EKSPERTİZ

Oto Ekspertiz Dyno

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz 2. el araç alım ve satımında otomobillerin kullanıldığı süre içerisinde oluşmuş veya oluşabilecek sorunların doğru objektif ve tarafsız bir biçimde çeşitli test cihazları ile profesyonel eğitimli ekip bilgisiyle otomobil alan veya satan kişilere verilen danışmanlık hizmetine oto ekspertiz servisi denir. Öncelikle oto ekspertizin ne olduğunu açıklamak istedik sizlere neden ekspertiz yaptırmalıyız sorusuna gelecek olursak. 2.el otomobil sirkülasyonun ve trafik kaza oranının yüksek olduğu ülkemizde gerek fiyat yüksekliği gerekse kazalardan dolayı alacağınız araç gerçekten söylenildiği gibi olmayabiliyor. Piyasa tabiri ile otomobil simsarları kazalı, ağır hasarlı veya ciddi sorunları olan ikinci el araçları temiz bakımlı doktordan memurdan gibi başlıklarla ilgi çekerek tüm bakımlarının zamanında yapıldığını hiçbir kazasının veya masrafının olmadığını beyan edebiliyor. İkinci el araç temiz ve bakımlı gibi gözükseler dahi aldıktan sonra sizi hiç hesapta olmayan ciddi masrafa sokabilir ve pişman edebilir. Severek siz ve ailenizle daha iyi yaşamak için yıllarınızın birikimlerini yatırdımayı düşündüğünüz aracınız gerçekten satıcının beyan ettiği gibi olup olmadığını öğrenmek için mutlaka işi bilen bir arkadaşınız ile satıcının yenına gidin inceleyin satın almaya karar verdiğinizde mutlaka iyi bir ekspertiz’e götürün.

Oto Ekspertiz Testi

Bizi incelediğinizde 9 yıldır sadece en iyi bildiğimiz ve severek yaptığımız işin sadece otomobil ekspertizi olduğunu göreceksiniz. Sürekli eğitim gören konusunda uzman personellerimiz ile bugün istanbul genelinde 20’ye yakın subesi ile sizlere A’dan Z’ye Full testlerimiz ile ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Testlerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ekspertiz kelimesinin kısa açıklaması ise Bağımsız kuruluşlar tarafından işin uzmanının yer aldığı keşif, inceleme, muayene ve test işlemini yapan kişiye veya kuruluşlara ekspertiz denir.

Bağımsız ve güvenilir ekspertiz hizmeti sunan Çekmeköy oto ekspertiz full ekspertiz hizmeti vermektedir. Test Detayları için bizi arayın.